UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy ten konkursy nie przypomina wam starych dobrych czasów , gdy do wyborów stawali tylko jedyny słuszny kandydat. Z drugiej strony szkoda babki. a tak na marginesie posłusznie melduje - czasy demokracji ludowej mineły .................... " miejmy nadzieje"
szer. Huver