UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Pisowska Targowica - A kto wchodził w doopsko ruskim? Już nie pamiętasz jak ekipa platformy obywatelskiej słuchała się Rosji i robili to co im kazali. Likwidacja jednostek wojskowych na wschodzie i nie tylko, brak tarczy antyrakietowej, próba sprzedaży lotosu kacapom, katastrofa smoleńska itd. Teraz nie wypada im paluszka trzymać przez wojnę na Ukrainie za to dalej trzymają Niemcom. Ale kto wie co będzie dalej.

PeOwska targowica