UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Większość parkujących samochody to albo mieszkańcy albo klienci pobliskich usług. Na Starówce jest za mało miejsc parkingowych, a ludzie muszą jakoś żyć. Ten plac jest bardzo pomocny. Zamykanie go to zwykła złośliwość i działanie przeciwko ludziom.
mieszkaniec starówki