UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Odwiedzajac groby na Agricola zawsze się zastanawiam... zrobiono ładne ścieżki wyłożone kostka..... Dlaczego nie można było dołożyć kilku metrów tej kostki na ścieżce, która biegnie od wejścia na cmentarz po lewej stronie Kościoła. Po każdym deszczu jest tam takie błoto, że ludzie skracaja sobie drogę chodzac po grobach.

Elblażanka