A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prezydent Witold Wróblewski zamiast na duże premie w UM, pieniądze powinien przeznaczyć na czyszczenie fosy.
Fundacja Dumni z Elblaga ma szansę sie wykazać, i reszta pisiorów też niech bierze kajaki i naprzód.
To jest złe bo nie organizuje pisior
Gdybyś wiedzieł czym jest aktywizacja ludzi, to głupka byś z siebie nie robił
Tydzień temu ludzie na własną rękę posprzątali ciepłą miasto nawet wody im nie kupiło w podziękowaniu nie mówiąc o ciepłej kiełbasce
Siedźcie dalej przed ekranami i narzekajcie