26
16.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prezydent Witold Wróblewski zamiast na duże premie w UM, pieniądze powinien przeznaczyć na czyszczenie fosy.
Adam J. (2024.04.16)

info

5  
  2
Fundacja Dumni z Elblaga ma szansę sie wykazać, i reszta pisiorów też niech bierze kajaki i naprzód.
(2024.04.16)

info

6  
  4
To jest złe bo nie organizuje pisior
Win (2024.04.16)
Gdybyś wiedzieł czym jest aktywizacja ludzi, to głupka byś z siebie nie robił
(2024.04.16)
Tydzień temu ludzie na własną rękę posprzątali ciepłą miasto nawet wody im nie kupiło w podziękowaniu nie mówiąc o ciepłej kiełbasce
Aorta (2024.04.17)

info

1  
  0
Siedźcie dalej przed ekranami i narzekajcie
(2024.04.17)

info

0  
  1