UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O podwyżkę błagać należy pisowców, to oni swym rozdawnictwem doprowadzili do braku poszanowania pracy. Dlaczego wielu zdrowych darmozjadów idących codziennie na ul. Zamkową po chleb nie poprosi chociaż o 2 godz. pracy na rzecz społeczeństwa? Wiadomo - bo nie ma takiego rodzaju pracy, który by im pasował.