UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za problem. Jak wam by te pieseczki was zaatakowały albo nie daj boże zeżarły i rozszarpały dziecko to byście wyli na całą POLSKĘ o wybicie wszystkich dzikich psów. A jak jest temat aby zapobiec takim zdarzeniom to Wielkie HALO odstrzelić parę zdziczałych zwierząt. Macie problem jakby wam mieli odstrzelić wasze dzieci. Ludziom już się w głowach poprzewracało z tego dobrobytu. Pieski, świnki, kurczaczki ekologia i delikatność. Jak wam.... wa głód zajrzy do gardła to zeż... cie wszystko i zabijecie wszystko aby się najeść. Pier... ni hipokryci.
Wkurzony5