UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieszkańcom Bielan oczywiście jest to niezmiennie potrzebne, za daleko mają do aldi, lidla, biedronki i pepco. Tutaj nawet autobusy nie chcą dojeżdżać więc po co te sklepy, bo chyba nie będzie tu piekarni (jedna już została zlikwidowana), warzywniaka, szewca czy krawcowej-o jakich punktach usługowych myślalo miasto. Ja mam zarejestrowaną tu dzialalność gospodarczą ale szału to tu nie ma, chyba że jeśli chodzi o POdatki od nieruchomości -30 razy wyższe jak za domy. Powodzenia.