UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mieszkańcom Bielan oczywiście jest to niezmiennie potrzebne, za daleko mają do aldi, lidla, biedronki i pepco. Tutaj nawet autobusy nie chcą dojeżdżać więc po co te sklepy, bo chyba nie będzie tu piekarni (jedna już została zlikwidowana), warzywniaka, szewca czy krawcowej-o jakich punktach usługowych myślalo miasto. Ja mam zarejestrowaną tu dzialalność gospodarczą ale szału to tu nie ma, chyba że jeśli chodzi o POdatki od nieruchomości -30 razy wyższe jak za domy. Powodzenia.