A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Geniusze, ludzie czynu są skromni, szkoda że mądrych ciągle brak
Informacje wyssane z palca. Niczym nie potwierdzone. Dobrze można by było napisać, że jest twórcą elektrowni atomowej. Rozumiem, że syn kochał ojca ale żeby takie brednie tworzyć w internecie.
Jeśli on skonstruował joystick to ja rakietę na księżyc. Rozumiem syna w żałobie ale żeby takie bzdury wymyślać.