UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na Modrzewinie to totalne lenistwo. Zamiast łapać w centrum miasta gdzie faktycznie przekraczający prędkość stwarzają niebezpieczeństwo dla ludzi to staną sobie na Jana Pawła gdzie ludzi brak i pieniążki do budżetu same lecą..

Oloa