UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Referendum 4xNIE - Referendum Cię zbawi zlituj się. Decyzję podjęli za Ciebie. Jak zliczysz sobie ilość wiz wydanych przez PiS na przestrzeni lat, co skrzętnie było ukrywane przed nami to się delikatnie obudzisz. Z ręką w nocniku. A tą kartą referendalną możesz się co najwyżej podetrzeć. Decyzyjności tam nie znajdziesz. Mleko już dawno się rozlało. Oczywiście Polska zawsze była tylko przystankiem dla imigrantów nielegalnych, celem jest zachodnia Europa nie jakaś tam Polska.