UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo. Jest to madra, cenna inicjatywa. W Polsce wiekszosc wody jest marotrawiona lub/i truta. A przeciez mamy i urzad Polskie Wody (do zdzierania podatkow za deszcz) i miniserstwa i innstytuty, ktore maja chronic srodowisko.

bluselka