UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przed wyborami okazuje się że każde wydarzenie jest polityczne: od pielgrzymki po lokalny jarmark. To smutne, że jedyne czym ktoś chce sie podzielić na forum publicznym jest swoja własna nienawiść i frustracja. Jeśli te opinie odzwierciedlaja rzeczywistość, w której żyjecie, to szczerze współczuję. A jeśli naprawdę ktoś wam płaci za takie posty, to powinien chyba sprawdzać "jakość" tej pracy.
przechodzień