UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ohoho grubo, już teraz jest masakra w godzinach popołudniowych na moście unii i rondzie a jak jeszcze tam puszcza cały ruch ciężarówek to dopiero będzie się działo + później to się wszystko musi rozjechać na całe miasto.

poiuy