UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ogólnie - słabo. Kilka prac ciekawych, reszta zaś zarówno warsztatowo, jak i artystycznie miałka. Moje zastrzeżenia budzi również sposób ekspozycji - niektóre rzeczy po prostu proszą się o inne miejsce, żeby je było lepiej widać.

widzę i opisuję