UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś zasugerował, że ETK ma tą muszlę niejako na wyłączność. Jeśli to miała by być prawda to jest to kolejny mega 'kwiatek' do kolekcji w działalności UM. A może portEL dopyta ? Albo ktoś z ratusza odpowie ? bo jeśli to prawda to ręce opadają. I żeby nie było, popieram imprezy organizowane przez ETK ale ta muszla pomieści też innych.