UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajnie, że są te niedzielne imprezy, szkoda tylko, że lato w ETK tradycyjnie trwa krótko. Muszla koncertowa po remoncie wygląda całkiem dobrze i gdyby jeszcze zrobiono coś wokół bo te ławki i skarpy to naprawdę, nie na te czasy. No i więcej imprez bo te kilka koncertów w roku to za mało.