12
23.05.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

I bardzo dobrze. Ale wiecie co mi brakuje w Elblągu jeszcze, Filharmonii.
(2023.05.25)

info

1  
  0
Brawo jako Elblążanin jestem dumny z tego miejsca
(2023.05.25)

info

0  
  0