13
02.05.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tutaj się wszystko zaczęło dziać i Kopernik żył i Polacy zawsze gdzieś byli i tu mieszkał konstruktor procesora jeszcze zanim ulepszono do komórek telefonów
p .s (2023.05.03)
@p .s - Kopernik tu nie żył tylko tam. To Polacy tu byli, a nie gdzieś.
(2023.05.03)
Dla jakiego okresu podaje pani te dane? Liczba mennonitów była bardzo zmienna na przestrzeni lat, co ma związek z częstymi migracjami. Powierzchowna wiedza nie czyni ekspertki. Swoją drogą tę masę grafomańskiego bełkotu, którą ostatnio się wydaje, powinno się sprzedawać w wersji elektronicznej, jeżeli w ogóle. Szkoda drzew.
mizantrop (2023.05.04)

info

3  
  0