A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tutaj się wszystko zaczęło dziać i Kopernik żył i Polacy zawsze gdzieś byli i tu mieszkał konstruktor procesora jeszcze zanim ulepszono do komórek telefonów
@p .s - Kopernik tu nie żył tylko tam. To Polacy tu byli, a nie gdzieś.
Dla jakiego okresu podaje pani te dane? Liczba mennonitów była bardzo zmienna na przestrzeni lat, co ma związek z częstymi migracjami. Powierzchowna wiedza nie czyni ekspertki.
Swoją drogą tę masę grafomańskiego bełkotu, którą ostatnio się wydaje, powinno się sprzedawać w wersji elektronicznej, jeżeli w ogóle. Szkoda drzew.