UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aż strach z takimi robić biznesy dziš sprzeda jutro zabierze ci pół działki, a tej na Placu Konstytucji nie ma odwagi nawet dotknąć ! Dlaczego?, bo by wiele niewygodnych rzeczy wyszło, niby jeszcze płyną, ale kra pod nimi pęka

Baz kagańca