UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Duzo tych dyrektorow macie a potem kasy brak. Dla czemu w artykule jest wymiana w m2 a potem w hektarach ? Czemu nie napiszecie ze miasto wymienia sie 3300 na 6648 m2 znowu bialy pan zakazal pisac ze dzialka jest 2 x mniejsza? Rzetelne dziennikarstwo w sluzbie praworzadnosci.

Ekoloszka