UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już nie ma innych miejsc niż starówka? Rozumie że patrząc na tą styropianawą wersję ckni się do starej architektury i stąd potrzeba wydębienia fotek od społeczeństwa ale ludzi interesują jak wygladaly miejsca w których mieszkają obecnie. Przy okazji ma ktoś fotki okolic ul Daszyńskiego, Próchnika? Zeppelinstrasse, Maybachstrasse?