UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zaroiło się tu od ruskich szpicli, pewnie to ludzie motorowki. Banda imbecyli nie majaca bladego pojecia o obronnosci kraju. Banda pozytecznych idiotow spod szyldu czerwonej blyskawicy, teczowej flagi, KODu i obroncow tvnu. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe z tego ze w przypadku konfliktu zbrojnego to Polska pozbedzie sie was w pierwszej kolejnosci i bedziecie traktowani na rowni z najezdzcami.
wonzruskimi