UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chłopcze bo jak coś budować to "Z głową" a nie jak sąd gdzie petenci nie mają miejsc parkingowych (to by mogło powstać na Modrzewinie. A zakłady produkcyjne na Terkawce by nie utrudniały ruchu w mieście i zabierały tereny pod zabudowę mieszkaniową. Źle zbudowane inwestycje są gorsze od ich braku !