UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To wszystko (te mega podwyżki opłat) w imię wsparcia niechcących nigdzie pracować wyborców żyjących z socjalu, oraz zachęcenia ich do dalszego głosowana na partię malutkiego. Raj niepracujących i partyjnych cwaniaków musi trwać.

Np.