UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To ja zapytam skromnie z czego. Bo dopiero klepnęli budżet i na inwestycje było uwaga:26 mln zł. Na stutysięczne miasto średniej wielkości. Dom w developie z działką w centrum kosztuje bańkę. Wychodzi że na parki to ok.25% budżetu na inwestycje. Chyba że źle liczę

Seller