UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zawsze jak jest sporo zakładów na dany mecz to blokują skoro zablokowali to niewiadomo jak by dalej było obstawiane a skoro to była ustawka to by nikt niegrał na live tylko by obstawił przed meczem jak by był przeciek czegoś co zekomo było obstawione czemu jak ostatnio liwerpol przegrał czy real zremisował to niebyło ustawek bo bukmacherzy zarobili potężne pieniądze a może tam właśnie były ustawione mecze.