UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie masz pojęcia o czym piszesz. Teoretycznie można by ustawić mecz z 3 bramki. Nie 2,nie 4 tylko 3.Wiedzieć kto tą bramkę strzeli gospodarze czy goście. Bukmacher zawsze ma przewagę tak samo jak kasyno a nawet jak Ci wejdzie szukają dziury w całym. To ile musiało by być w to zamieszanych, żeby proceder się kalkulował...