UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co tu komentować ? Wyssane z palca informacje jakiegoś anonimowego gościa. Jakby OE położyła mecz z 2:0 i w 10min straciła 3 gole na 2:3 to można by szukać kto na tym zarobił na kursie 50 i jakie pieniądze postawił.