UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i brawo, a może ktoś napisze szerzej o koszykówce elbląskiej. Sport tak popularny, a tutaj niszowy i mecze ligowe rozgrywane na boiskach szkolnych. To po co te hale na Grunwaldzkiej, Kościuszki czy w światowidzie ?