UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ani policja, ani straż miejska nie może stać tam cały dzień. Może należy wykonać tam telefon? A gdyby na tej ławce siedziała osoba w sile wieku? To już nieważne. Gdyby ktoś na tej ławeczce siedział, zapewne tego dnia nie zostałaby rozjechana. A co do całości to się zgadzam)