UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ani policja, ani straż miejska nie może stać tam cały dzień. Może należy wykonać tam telefon? A gdyby na tej ławce siedziała osoba w sile wieku? To już nieważne. Gdyby ktoś na tej ławeczce siedział, zapewne tego dnia nie zostałaby rozjechana. A co do całości to się zgadzam)