UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie róbcie jaj działa tylko kamera na pasażu Hetmańska i tor Kalbar reszta złom to wyrzucone pieniądze na szkole nr w parku w koło szkoły jest tez kamera monitoringu miejskiego jest tylko sztuka chyba nigdy nie działała a toco sie dzieje w parku przechodzi pojecie to już nie park a wysypisko starych opon i parking samochodowy na wieździe stoi znak zakazu ruchu tylko dla kogo brak reakcji ze strony policji i straży miejskiej gdy kiedyś zadzwoniłem oficer dyzurny powiedział jasno do tej szkoły chodzą tez dzieci policjantów nikt nie przyjedzie