UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sienkiewicz też coś pisał o jakimś kanale w "Faraonie" kopanym mozolnie motyką przez biednego chłopa. Może by tak pan Andrzej dał przykład. Motyk to chyba nie brakuje w naszym kraju. Wujek dobra rada haha.

Pomysłodawca.