UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I to jest dobry pomysł. ! A do tego Nogatem można też do Malborka, na początek małymi a po powiększeniu śluz poniemieckich, większymi. Wtedy zyskujemy dwa nowe porty morskie Elbląg i Malbork. Myślę że ten kto chce to widzi oczywistą sytuację i możliwości które powstały po zrobieniu przekopu.
John Andrew