UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to teraz szary Kowalski może składać propozycje drogi do przekopu?? specjalistów w tej dziedzinie brak?? A jeśli 20 czytelników wymyśli propozycję też opublikujecie je wszystkie?? To może nie trzeba już nic kopać, tylko pływać Nogatem i Szkatpawą - a przekop już jest więc Rosję i tak już wqr... ; ) hehe
okoniowaty