UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A był Zdroj do kupienia, lodzie by można remontować I spuszczać je prosto torami do wody, ups przepraszam za słowo spuszczać - wodować brzmi lepiej, ale czy przyjemniej?, tą sprawę pozostawiam wodniakom na resztę sezonu, w końcu łódka to nie wódka I jeśli się ma dobrą wędkę to I przy dobrym szczęciu, też może być przyjemnie
Comandor