UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przepraszam wszystkich potrzebujących, mam grupę krwi AB Rh + ale przez niedawnych kilka lat jak przychodziłem do punktu, bardzo często słyszałem że mojej krwi nie potrzebują i odchodziłem z kwitkiem i dlatego zrezygnowałem z donacji. Przepraszam potrzebującym.