UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przepraszam wszystkich potrzebujących, mam grupę krwi AB Rh + ale przez niedawnych kilka lat jak przychodziłem do punktu, bardzo często słyszałem że mojej krwi nie potrzebują i odchodziłem z kwitkiem i dlatego zrezygnowałem z donacji. Przepraszam potrzebującym.