UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
O ile pamięć mnie nie myli mimo antypatii do Pisu, ale rządzili tu rok moze parę mięsiecy więc chyba najmniej za stan miasta ponoszą winę! Mamy tu całą plejadę gwiazd, których gwiazda zaczyna blaknąć, ale jest tez odpowiedzialność za gospodarkę, finanse, krajobraz, społeczność! Ludzie dzis liczą kazdy grosz, ktory placą z podatków i chcą widzieć tego porencjalne efekty