UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@lubie.kefir - Towarzyszu " Twój głos rozumu " objawia się tylko wtedy kiedy przychodzi czas na " wyrwanie " jakiegoś zasiłku. Po za tym czytając twoje posty na fb mam wrażenie że ruscy Ci dobrze płacą za wybielanie ich zbrodni i promowanie ustroju komunistycznego.

Niszczlewactwo