UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale za to był Grodzki i Ćwoki mogły się pokazać, a basenu nie będzie bo reklama Ćwoków jest "najważniejsza" a ty "robolu" cicho siedź i nie podskakuj tylko klaszcz jak Pańcie raczą się kreować i łaskawie coś ci obiecać.

Wkurzony