UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
byłby hit ale komu ty zależy na hitach? Komu tu zależy, żeby było fajnie dla mieszkańców i turystów... Trzeba się chyba cieszyć że kilka naładowanych na maksa autobusów się nieraz przejedzie po mieście... Jak jest opcja taki samorząd lub pis to tylko stąd uciekać