UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

byłby hit ale komu ty zależy na hitach? Komu tu zależy, żeby było fajnie dla mieszkańców i turystów... Trzeba się chyba cieszyć że kilka naładowanych na maksa autobusów się nieraz przejedzie po mieście... Jak jest opcja taki samorząd lub pis to tylko stąd uciekać