A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a gdzie się schronić przed debilami z wiejskiej??
W większości nie są to schrony tylko miejsca masowego pochówku. Może to jest brutalne co napisałam ale tak jest bo co to za schronienie w piwnicy budynku mieszkalnego gdzie biegną rury gazowe i wodociągowe i nie ma wyjścia awaryjnego