A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@BEZ ŚCIEM proszę - Co ty za bzdury opowiadasz? Widac, ze nie orientujesz sie w sprawach elblaskich bo swiatowid to zadnym multuplexem nie jest, a kinem z glownie qmbitnym repertuarem. A ekonomie i badanie rynku zostaw specjalistom. Bez sciemy ci pisze, uwierz.
Elblag jest miastem na prawach powiatu, a nie miastem powiatowym.
Semantyka. Powiat Elbląg jest jest. Siedziba powiatu. Miasto powiatowe.
@Realista1 - Kino Światowid kinem ambitnego repertuaru? Kolega Realista dawno, oj dawno tam nie był. Jest tam aktualnie repertuar wszystkich kin komercyjnych w Polsce, często się powiela z Multikinem. Aktualnie można obejrzeć tam m. in. Sonic 2,Ratunku, zmniejszyłem przyjaciół, Szalony świat Louisa Wayne, Morze Północne w ogniu czy Nawet myszy idą do nieba. Światowid ma trzy sale dlatego też w pewnym sensie pasuje do niego określenie multiplex. Owszem, jest też kinem studyjnym lub prezentuje lokalne produkcje dokumentalne TV Truso. Ale działa jak każde kino w oparciu o sprzedaż biletów na aktualne filmy komercyjne. A sprawę rentowności trzeciego kina w Elblągu pozostawiłem przecież specjalistom, wystarczy zrozumieć to co napisałem w sposób przystępny dla uczniów szkół podstawowych.
@BEZ ŚCIEM proszę - NIe dziala jak inne kina bo ma dofinasowanie jako jednostka samorzadowa.3 sale w tym 2 kameralne. Tak pozostaw specjalistom to sluszny wniosek.
@Wasz Witold - I po co się chwalisz, że jesteś bankrutem?
Do wyświetlania filmów. Mam nadzieję, że pomogłem.
Niby tylko 3 sale w Światowidzie, ale ich duza sala, jesli się nie myle, jest największa w Elblagu. W Multikinie sale małe.
Fajnie, powrócić do czasów gdy było się tym kinie :)
No koniec roku to przesadzone chyba pazdziernik może listopad