UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest szansa by powstały nabrzeża portowe w Elblągu takie jak w Gdyni. Wystarczy dobrze ogladac film MIASTO Z morza. Czy naprawdę przy obecnej technice nie można z Elbląga zrobić dużego. miasta portowego. Port Elblągu obecny to brak słów. Jak za faraona zaladunek towarów koparka.