UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

cóż... konferencje... meetingi... pitu-pitu, kasa leci... tymczasem od lat nawet polska firma ze Szczecina produkuje system do automatycznej segregacji około 99% (!) odpadów (skomputeryzowana sortownia traktująca odpady wodą i ciśnieniem), podobnież w naszym kraju już kilku lokalnych wynalazców/przedsiębiorców stworzyło m. in. piece do spalania beztlenowego, przy praktycznie zerowej emisji, do tego "produktem ubocznym" może być frakcja ropy naftowej... itd. itp.... ale chyba nie o to chodzi w tej zabawie, gdyż inaczej politycy, urzędnicy... nie mieli by co robić na podobnych "konferencjach" i straciliby monopol na udawanie, że rozwiązują ważkie problemy tego społeczeństwa i planety (do których zresztą sami się przyczyniają)... PS. w Sejmie RP na pocz. lat '90 stworzono komisję ds. energii składającą się z wielu naukowców - komisja opracowała plan większej optymalizacji i niezależności energetycznej Polski (już wtedy!) - zaprezentowała wyniki swoich prac w sejmie i... została rozwiązana po 2 tygodniach... (są w necie wywiady z kilkoma prof. z tej dawnej komisji) - więc sami widzicie, że w tej zabawie nie chodzi o to, by zrobić wam dobrze. Tymczasem robią nam kryzys - zacznijcie mniej konsumować i obsadźcie gdzie się da rośliny jadalne. To nie jest bynajmniej żart.

Wiedźmin