UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Oj drogi SM EWSIP pozyskuje środki z naszych podatków by pod płaszczykiem rewitalizacji przedmiotów mieć podstawę do opłacania swojego Zarządu i kasty klakierów prezesa oraz paru raczej słabo opłacanych pracowników merytorycznych. Za ten cyrk mają płacić rzemieślnicy którzy z jednej strony nie mają żadnego wsparcia z Miasta a na dokładkę doi ich skarbówka omijająca ESWIP wielkim łukiem. Żądanie by przedsiębiorcy dalej wspierali sektor nierządnych organizacji pozarządowych jest niemoralne a właśnie wychodzi na to że chodzi i kolejną kasę na nierobów i nieudaczników z wykształceniem średnim wyróżniających się jedynie niepoślednim trolowaniem ludzi i organizacji które Panu Prezesowi się nie podobają. Czy nie czas ukrócić ten złodziejki proceder i wesprzeć samych rzemieślników by ich usługi mogły być tańsze a oni więcej zarobili _
MariuszLewandowski-Fc