UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co z tego że bardzo dbam o środowisko oraz segreguję odpady, jeśli firma w której pracuję w 1 dzień produkuje tyle plastikowych odpadów co ja przez cały rok. Zamiast karać zwykłych ludzi eko-podatkami, lepiej niech się wezmą za sklepy i producentów, którzy produkują tony plastiku.

effefe