15
04.04.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co za czasy! Niedługo mleczarnia weźmie się za deweloperkę.
(2022.04.04)

info

4  
  1
Działkę tę - kosztem elbląskiego archiwum - sprzedały zwyczajne łajdaki, defraudanci i złodzieje. Wszyscy znamy ich nazwiska. Będą siedzieć.
tow. Koliński ocenzurowany (2022.04.05)
@tow. Koliński ocenzurowany - Skoro oskarżasz, to chyba masz dowody. Jeśli masz dowody to leć do prokuratury, przecież znasz drogę.
(2022.04.05)
Ja kupiłam tom działkę i będzie tam dom publiczny numer 3 w elblOngu rekrutacja rusza od 1 brzezna 2023
Halyna. (2022.04.06)

info

0  
  0
Może na inny temat, lecz zauważyłem pewną prawidłowość... Pod żadnym z artykułów dotyczących lub związanych z obywatelami UA, jakoś dziwnym trafem, nieaktywna jest sekcja komentarzy. Dlaczego!?
NickOlson (2022.04.07)

info

0  
  0