A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co za czasy! Niedługo mleczarnia weźmie się za deweloperkę.
@tow. Koliński ocenzurowany - Skoro oskarżasz, to chyba masz dowody. Jeśli masz dowody to leć do prokuratury, przecież znasz drogę.
Ja kupiłam tom działkę i będzie tam dom publiczny numer 3 w elblOngu rekrutacja rusza od 1 brzezna 2023
Może na inny temat, lecz zauważyłem pewną prawidłowość... Pod żadnym z artykułów dotyczących lub związanych z obywatelami UA, jakoś dziwnym trafem, nieaktywna jest sekcja komentarzy. Dlaczego!?