UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Problem bardzo głęboki, nasi przywódcy mogą go jedynie rozwiązać przy wódce, praktykę mają, lecz wciąż stękają I narzekają, dywersja staje okoniem, chcą zniszczyć nam ten wysiłek, już teraz bardzo sie boję, bo władze wypięły swój tyłek. Dolinkę orają zawzięcie, pogłębić już w porcie nie mogą, czy mają chociaż pojęcie, że beknom dzi
Bekas