UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@TeofilSkorupa - po raz kolejny dajesz dowody swojej choroby psychicznej, jak to powiedział Stanisław Lem "Puki nie poznałem co to internet, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idio*ów. " Co wpis o przekopie robisz z siebie totalnego bezmózgiego błazna.
sratata